Vonné Svíčky

Lis 08 2009

Vonné svíčky Brise

Published by admin under Svíčky a vůně

Svíčka Brise

Pokud používáte vonné svíčky Brise víte, že po zapálení se ze svíčky začne za chvílí uvolňovat intenzivní a osvěžující vůně. Celá místnost je pak provoněná překrásnými květinovými tóny. Brise svíčka obsahuje kvalitní směs vonných olejů a jemných vosků, díky níž se do vzduchu při hoření rozloží stejnoměrné množství vůně. Odhaduje se, že vydrží hořet přibližně třicet minut. V obchodech se prodává v elegantním skleněném designu a dodává se o hmotnosti sto dvaceti gramů. Může vonět po jasmínu a pomerančovém květu nebo po borovici, mátě, pomerančové kůře a skořici či vanilce atd. Vonná svíčka Brise může obsahovat i jemný čokoládový či medový nádech. Je vyhotovena v několika zbarveních. Každá vůně a barva je jedinečná, přičemž při zapálení vysílá kolem sebe magickou energie a působí také na lidské smysly. Například vonná svíčka Brise vanilka přináší uvolnění a pohodu, kdežto růžová vonná svíčka je symbolem lásky a úspěchu. Dá se při ní dokonce meditovat či relaxovat. Bílá barva přenáší univerzální vitální energii. Člověk se pak cítí uvolněný a silný.

One response so far

Jeden komentář k “Vonné svíčky Brise”

  1. Dušan Pánison 23 Led 2010 at 3:08 pm

    svíčky jistě krásně voní,ale pokud tyto zapálíte jako naše rodina a postupně u obou odpadne a doslova shoří knot-zjistíte,že jste utratili 100 a více korun a tento výrobek můžete akorát vyhodit do koše-vážně dobrý marketingový nápad jak z lidí udělat hlupáky!!!!

Trackback URI | Comments RSS

Jaký je váš názor?

Copyright Abago Holding s.r.o.,
všechna práva vyhrazena.
Navštivte také další projekty: Služby:  Digi Reality - Realitní vyhledávač | Ušetřím.cz - Vyhledávač cen | Inzerce Dýně.cz - Inzerce zdarma | Moderní svět - Nejen o technologiích
Zábava: PeckaSMS.cz - vyhrajte super ceny | 101her.cz - Online hry zdarma |
TOPlist