Vonné Svíčky

Lis 08 2009

Vonné svíčky ve skle

Published by admin under Svíčky a vůně

Svíčka ve skle MartiniNejrůznější výrobci svíček dodávají na trh celá škálu vonných výrobků ve skle. Tyto voňavé svíčky se vyrábí nejen ve skle, ale i v keramice, plastu či kovu. Jsou připravovány z kvalitního vosku, přírodních vonných olejů a barviv. Tyto voňavé svíčky jsou uprostřed opatřeny bavlněným knotem. V různých specializovaných obchodech či drogeriích jsou k dostání vonné svíčky v nejrůznějších skleněných dózách či designech. Nejčastěji tyto svíčky jsou dodávány v malých skleničkách s pestrými motivy. Dokonce mohou mít matnou povrchovou úpravu. Jsou velmi praktické, neboť když vonná svíčka dohoří, může se pak samotná sklenička využít i jiným způsobem. Například může sloužit jako originální podstavec pro ostatní voňavé svíčky.
Tyto vonné svíčky ve skle hoří přibližně třicet minut, přitom do okolí uvolňují překrásné, jemné vůně. Vydávají tzv. aroma, které v každém jedinci vyvolá příjemný pocit naplnění a pohody.  Obvykle se ve skle prodávají vonné svíčky s vůní broskve, pomeranče, jablka, vanilky, levandule, růže, orchideje, kávy atd.

No responses yet

Trackback URI | Comments RSS

Jaký je váš názor?

Copyright Abago Holding s.r.o.,
všechna práva vyhrazena.
Navštivte také další projekty: Služby:  Digi Reality - Realitní vyhledávač | Ušetřím.cz - Vyhledávač cen | Inzerce Dýně.cz - Inzerce zdarma | Moderní svět - Nejen o technologiích
Zábava: PeckaSMS.cz - vyhrajte super ceny | 101her.cz - Online hry zdarma |
TOPlist